Skip to content

Dla mediów

Jeśli jesteś dziennikarzem i masz pytania lub chcesz otrzymać dodatkowe materiały, skontaktuj się z nami. W zakładce znajdziesz również materiały prasowe dotyczące tegorocznej edycji forum.

MARECKIE FORUM BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2023

Kontakt dla mediów, akredytacje:

Renata Sowińska,

e-mail: r.sowinska@mcer.pl

tel. 22 100 23 21

PLIKI DO POBRANIA

INFORMACJA PRASOWA

Mareckie Forum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
Ul. Wspólna 40-42, Marki

22 listopada 2023 r.
godz. 10.00-15.00

Zaproszenie na II Mareckie Forum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Mamy przyjemność ogłosić kolejną edycję II Mareckiego Forum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, które odbędzie się 22 listopada 2023 roku w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym, ul. Wspólna 40, w Markach.

II Mareckie Forum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego to prestiżowa konferencja o zasięgu wojewódzkim, która gromadzi ekspertów i praktyków z różnych dziedzin bezpieczeństwa ruchu drogowego. W tym roku wydarzenie skupi się na temacie „Rowery i inne urządzenia transportu osobistego: Najważniejsze zagadnienia dla wspólnego bezpieczeństwa na drodze.”

Program konferencji obejmuje trzy panele dyskusyjne:

  • Panel I, prowadzony przez Jacka Zalewskiego, Prezesa Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, tematyka skupi się na nadzorze nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym oraz ratownictwie drogowym.
  • Panel II, prowadzony przez Tomasza Matuszewskiego, Sekretarza Mazowieckiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, będzie poświęcony nowoczesnym narzędziom i kompetencjom w edukacji komunikacyjnej.
  • Panel III, pod przewodnictwem Wojciecha Pasiecznego, Wiceprezesa Zarządu Fundacji Zapobiegania Wypadkom Drogowym, będzie poświęcony tematyce bezpiecznych rozwiązań infrastrukturalnych i ich aktualnym standardom.

Na konferencję zapraszają Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Burmistrz Miasta Marki Jacek Orych oraz Prezes Mareckich Inwestycji Miejskich Piotr Grubek.

W wydarzeniu udział wezmą m.in. przedstawiciele samorządu województwa mazowieckiego, dyrektorzy oraz pracownicy placówek edukacyjnych, służb nadzoru i ratownictwa drogowego, a także instytucje publiczne i prywatne zaangażowane w edukację komunikacyjną.

Konferencja odbędzie się w formule stacjonarnej.

Udział w konferencji online jest bezpłatny i będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych tematyką wydarzenia po uprzedniej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie organizatora: https://forumbrd.pl/zarejestruj-sie/.